Firma Wanicki od 1991 roku

prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej maszyn budowlanych.

Firma Wanicki od 1991 roku

Od roku 2010 jest autoryzowanym dealerem firmy YANMAR CONSTRUCTION EQUIPMENT EUROPE SAS w województwach podkarpackim, małopolskim oraz lubelskim .

Zbudowaliśmy sieć nowoczesnych punktów sprzedażowo serwisowych zlokalizowanych w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie. Swoje przedstawicielstwa mamy również w Starachowicach, Tychach, Ustroniu oraz Presovie na Słowacji. Zatrudniamy ponad 250 pracowników.

Nasz najbliższy strategiczny ruch to wejście na rynek dostawców sprzętu budowlanego w segmencie minikoparek,  midikoparek, mikrokoparek i specjalistycznych maszyn budowlanych. Wierzymy w jego potencjał i chcemy dostarczać najwyższej jakości maszyny budowlane razem z najlepszą obsługą serwisową.

Bardzo dobrze wyposażone serwisy, wyspecjalizowane samochody pogotowia technicznego w każdej lokalizacji oraz błyskawiczna dostawa części zamiennych do dowolnego punktu w Polsce to podstawowe cechy charakteryzujące obsługę posprzedażną.

Doskonałym uzupełnieniem oferty serwisowej jest możliwość wykupienia sześcioletniej pełnej gwarancji od producenta za kwotę około 1300-1900 €.

Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji pod tel. +48 605 720 458 oraz adresem email: yanmar@wanicki.pl

Masz jakieś pytanie?

Wyślij do nas wiadomość, a chętnie odpowiemy!

Naciśnij Ctrl i przewiń, by przybliżyć mapę
Przesuń mapę dwoma palcami

Kontakt z Działem Handlowym

Numer telefonu yanmar@wanicki.pl